do najbliższego programu
Blog > Komentarze do wpisu
Tok2Szok w najbliższą środę (30.05) o godzinie 22.15

Gośćmi Piotra Najsztuba i Jacka Żakowskiego będą prof. Bronisław Geremek - eurodeptowany z ramienia Partii Demokratycznej i Czesław Michniewicz - trener Zagłębia Lubin.

niedziela, 27 maja 2007, tok2szok

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: giant, *.internetdsl.tpnet.pl
2007/05/28 19:40:46
Czy to znaczy, ze zapowiada sie kolejny zenujacy spektakl z kiepskimi aktorami? I bedziemy miec kolejna porcje "slawnych, bo sa slawni"? To smutne. Mozna na tyle roznych sposobow sie pokazac. A przy okazji zrobic cos dobrego, tworczego,oryginalnego. Ale to jest trudne. Latwiej dac sie zamknac w malym baraku i obnazyc. Choc, czy naprawde latwiej? Czy "slawa" jest tego warta?
-
Gość: Krzysiek z Lubina, *.chello.pl
2007/05/31 01:37:19
Takiego niskiego poziomu programu nie widziałem już dawno. Bardzo Panów sobie cenię – może już bardziej ceniłem – ale po dzisiejszym programie i takim chamskim potraktowaniu Pana Michniewicza to szlak mnie trafia. Panowie! Pooglądajcie troszkę piłki i gry Zagłębia i wtedy skomentujcie. Poczytaliście sobie (nie do końca) gazety i posłuchaliście wypowiedzi niektórych zazdrosnych działaczy i wysuwacie zbyt pochopne wnioski, nie mające pokrycia w rzeczywistości. Jeśli nawet kiedyś była jakaś korupcja w Zagłębiu to nie znaczy, że jest teraz. Macie dowody? Klub dzięki Michniewiczowi a wcześniej Żmudzie doszedł do tego miejsca w którym jest obecnie.
Wy nie macie zielonego pojęcia a takie rzeczy wygadujecie.
Dziwię się, że Pan Michniewicz nie zmieszał was na antenie z błotem i nie wyszedł ze studia. Należało się wam, ale nawet jeśli by tak było, to przy waszej inteligencji to byście i tak nie zrozumieli o co mu by chodziło.
Jesteście od dziś dla mnie zerami, ale Wy i tak nic nie zrozumiecie.
-
Gość: Michał z Lubina, *.lubin.dialog.net.pl
2007/06/01 16:02:30
Czyżby Panowie Prowadzący koniecznie musieli się posiłkować komentarzami z internetowych portali? Ile mądrych i rzeczowych wypowiedzi tam się pojawia? Głos ludu, który łaknie sensacji (poczytność Faktu i Super Expressu mówi sama za siebie), a tym bardziej głos !promila! wszystkich internautów w Polsce, który wpisuje swoje złote myśli w komentarzach ma być przedmiotem dyskusji? Darujcie Panowie
pozdrawiam