do najbliższego programu
Blog > Komentarze do wpisu
Zdjęcia z programu z Łepkowską, Bralczykiem i Głowińskim

Piotr Najsztub i Ilona Łepkowska

Piotr Najsztub i Ilona Łepkowska

Jerzy Bralczyk\

prof. Jerzy Bralczyk

Michał Głowiński

prof. Michał Głowiński

czwartek, 14 czerwca 2007, tok2szok

Polecane wpisy

Komentarze
2007/07/11 00:11:39
Kaczyńscy - przywódcy polityczni na miarę EPOKI! Szczególny dzień, zapamiętajcie tę datę: 2007-07-10.

Tylko niesamowity GENIUSZ polityczny J.Kaczyńskiego... geniusz na miarę militarnego geniuszu Napoleona, był w stanie dokonać czegoś tak nieprawdopodobnego... Czegoś, czego jesteśmy świadkami w dniu dzisiejszym.

Tylko polityk na miarę epoki jest w stanie przekuć, wydawałoby się, że TOTALNĄ klęskę, w tak wielkie ZWYCIĘSTWO.

Kaczyński to polityk GENIALNY, potrafiący przewidywać kilka ruchów do przodu.. Każde kolejne jego posunięcie całkowicie ZASKAKUJE tych oświeconych i nieomylnych du....ow z PO i LSD...

Jeśli jeszcze uda sie braciom Kaczyńskim utrzymać tę korzystną dla Polski koalicję przynajmniej przez rok, to potwierdzą tym samym dodatkowo swoją nieprawdopodobną wprost wyjatkowość polityczną.


Jestem bardzo dumny i szczęśliwy, ze dożyłem czasów gdy Polską rządzą ludzie tak zdolni i tej klasy co Panowie Kaczyńscy. Politycy na miarę EPOKI.

Przywódcy polityczni niesamowicie zdolni, o talentach których by się nie powstydzili najwięksi politycy i wodzowie WSZECHCZASÓW.

Przy Kaczyńskich, wszyscy ci opozycyjni politycy, typu Tusk, Olejniczak itp. przypominają tylko małe bezsilnie szczekające kundelki... Oni wszyscy razem wzięci nie dorastają do PIĘT braciom Kaczyńskim.
-
2007/07/22 20:22:19
Jak chcecie sie naprawde posmiac z nawiedzonego prawicowego wariata, to radze posluchac co ma do powiedzenia: "Wujek Samo Zło w Woobie Doobie z 060730".

Jego wypowiedz wrzucono na "Wrzute"...: lustro01.wrzuta.pl/audio/vVzroRe1lD/ ... dodano tam taki opis: "Wariat dzwoniący do radia TOK FM":)